Apie mus

Esame nepriklausoma prekybos platforma, kurioje ūkininkams ir įmonėms padedame sėkmingiau prekiauti internetinėje erdvėje.

Žemės ūkio žaliavų prekybos versle tradiciškai buvo vadovaujamasi aiškiais principais. Garantiniai pasiūlymai, pirkimų užklausos, ryšiai su suinteresuotais pirkėjais ir pardavėjais, prekių mainai grindžiami iš anksto nustatytomis sąlygomis. Toks paprastumas mums patinka.

 

Agroclear specialistai vadovaujasi šia aiškia ir paprasta schema, taiko tuos pačius principus, tik greičiau, skaidriau ir tiesiogiai prisijungę prie tinklo. Savo prekybos platformoje taip pat vertiname prekybos kokybę, vartotojų patikimumą. Todėl prieš patvirtindami platformos vartotojų prieigą ir siekdami išsaugoti mūsų platformos autentiškumą, deramai patikriname visus duomenis.

 

Taip pat tvarkome dokumentus. Sutartys parengiamos vartotojui sutikus. Vartotojai savo paskyroje jas gali patvirtinti elektroniniu parašu. Taigi, pirkėjai ir pardavėjai gali visą prekybos procesą vykdyti tiesiogiai prisijungę prie tinklo. Greitu laiku sudarysime sąlygas pirkti ir parduoti trąšas, pesticidus ir kitas reikiamas žemės ūkio žaliavas, taip pat surasti ir užsisakyti tinkamas logistikos ir transporto paslaugas.

 

Siekiame tapti pažangesni nei tiesiog prekių birža. Dirbame, kad sukurtume vienintelę tokią platformą, kurios priemonių Jums užtektų patenkinti bet kuriuos Jūsų verslo poreikius. Kelerius metus Agroclear iš idėjos virto realybe, ir mes tikimės, kad mūsų sprendimai Jums patiks taip, kaip jie patinka mums. Kiekvieno sėkmingo sandorio atveju prašome sumokėti 0,50 € ir PVM už toną administravimo mokestį, kurį lygiomis dalimis gali mokėti ir pirkėjai, ir pardavėjai, arba pagal abipusį susitarimą. Surinktas administravimo mokestis padės mums palaikyti veikiančią platformą ir leis įdiegti daugiau novatoriškų Jūsų verslui reikiamų sprendimų.

Mūsų vizija

Siekiame tapti ateities prekybos vieta, veikianti kaip paslauga, kurios pagrindą sudarytų paprasta, aiški ir tiesiogiai veikianti sistema.

Agro clear