Incoterms. Kas tai ir kaip tei veikia?

2019 vasario 7

 

Šiandien norime Jus plačiau supažindinti su tarptautinėmis sandorių pristatymo sąlygomis, kuriomis vadovaujasi Agroclear sistema. Kad prekiauti būtų dar paprasčiau, siūlome susipažinti su kiekviena Incoterms sąlygų detaliau:

 

 

(Šią lentelę visada galie rasti Pagalbos Centre, kiekvieno puslapio apačioje).

 

Incoterms (international commerce terms) – tai tarptautinių taisyklių rinkinys, kuris numato specifines prekių pristatymo sąlygas prekyboje. Incoterms 1936 m. pirmą kartą sudarė Tarptautiniai prekybos rūmai (angl. International Chamber of Commerce, ICC), siekiant palengvinti sutarčių sudarymą. Verslininkai, taupydami laiką ir pinigus, vietoj pristatymo sąlygų sutartyje įrašo tik jų sutrumpinimą.

 

  • Dažniausiai žemės transporto praktikoje naudojami Incoterms yra: FCA, EXW, DAP;
  • Jūriniui ir kitam vandens transportui priskiriamos šios sąlygos: FAS, FOB, CFR, CIF;
  • Specialiais atvejais naudojami šie Incoterms: CPT, CIP, DAT, DDP.

 

Tačiau, prieš keliant skelbimą, siūlome atidžiau peržvelgti sąlygas ir išsirinkti Jums tinkamiausias. O jeigu kyla daugiau klausimų, visada laukiame Jūsų skambučio arba el. laiško.

 

Plačiau apie kiekvieną iš sąlygų:

 

 

__________

Negaiškite laiko nereikalingiems kontraktams ir skambučiams dėl jų. Kviečiame užsiregistruoti į Agroclear platformą, kurioje jau daugiau nei 300 ūkininkų bei agro įmonių perka ir parduoda trąšas, grūdus ir pašarus! Registracija čia: https://www.agroclear.com/trade/registracija/

Agro clear