Aišku, sąžininga ir prieinama

Skelbimų ir pasiūlymų įkėlimas – visiems nemokamas. Už kiekvieną sėkmingai sudarytą sutartį iki pat 2018 metų gruodžio mėnesio 31 dienos neprašome jokio administracinio mokesčio.

 

Pardavėjams – visada nemokamai.

 

Mūsų kainodara sąžiningai taikoma visiems klientams. Savo paskyroje galite pridėti neribotą skaičių vartotojų, nustatyti API (aplikacijų programavimo sąsajos) sujungimus ir gauti bonus prieigą prie visų esamų ir būsimų funkcijų. Jokių komisinių paslėptų mokesčių, kitų apmokestinimų, ar tarpininkų. Tik aiški prekyba.

0.0€
iki pat 2018 12 31 -
pirmiesiems naujoves įdiegusiems vartotojams!
Ką reiškia "neribotas vartotojų skaičius"?

Tai reiškia, kad sistemoje galite papildomai savo kolegoms nustatyti ir skirti vaidmenis, taigi, sėkmingiau bendradarbiauti, stebėti savo organizacijos progresą. Greitu laiku pasiūlysime Jums galimybę mūsų platformoje ir už jos ribų dalyvauti internetiniuose pokalbiuose. Taigi, visus reikalus galėsite tvarkyti nuotoliniu būdu.

Ką reiškia "bonus prieiga prie visų esamų ir būsimų funkcijų"?

Agroclear nuolatos diegs ūkininkams, prekybininkams, logistikos ir finansų srities specialistams skirtus naujus ir novatoriškus sprendimus. Tiems vartotojams, kurie pirmieji įdiegs mūsų siūlomas naujoves, visada bus teikiama pirmenybė, o kai kuriais atvejais jiems bus leidžiama visiškai (100%) nemokamai ir pirmiau nei kitiems naudotis aukščiausios kokybės sprendimais.

Ar saugūs mūsų duomenys?

Visi duomenų bazėje saugomi duomenys yra suskirstyti į dalis. Visi pradiniai duomenys patikrinti ir apsaugoti nuo pašalinių intervencijų. Registracijos formose pateikti duomenys perduodami taikant https protokolą. Mūsų serveriai yra apsaugoti ir veikia stabiliai. Tiesioginė prieiga prie sistemos laikmenų neleidžiama, prisijungimai ftp adresais yra laikini, atskirose kodų grupėse atliekama daug nedidelių saugumo tobulinimo veiksmų. Trumpai tariant, NĖRA tiesioginių nuorodų į Jūsų duomenis.

Ar rengiate demonstracinius pristatymus?

Taip, žinoma. Siūlome sekti pranešimus apie mūsų demonstracinius pristatymus, kuriuos rengiame netoli nuo Jūsų buvimo vietos, ir dalyvauti juose. Jeigu neturite galimybės juose dalyvauti, galime surengti aiškinamąjį video skambutį arba susitarti dėl atskiro susitikimo Jums patogioje vietoje. Parašykite mums žinutę elektroninio pašto adresu demo@agroclear.com

Ką reiškia "pirmiesiems naujoves įdiegusiems vartotojams taikomos kainos"?

Norėdami atsidėkoti ir palaikyti pirmuosius mūsų siūlomas naujoves įdiegusius vartotojus, iki 2018 12 31 neprašome jokio administravimo mokesčio. Prieš įvesdami kainas, pranešime Jums apie visus mūsų veiklos politikos pakeitimus, susijusius su naujų funkcijų ir sprendimų įdiegimu.

Tad, kokia nauda platformos kūrėjams?

Jokios! Tiesiog pavargome nuo tarpininkų pertekliaus, vargina kai kurių procesų rankinis valdymas. Tiekimo tinklai nėra orientuoti į paklausą, juose pardavėjai be komisinių ir kitų rinkliavų apmokestinami dar kitais dideliais mokesčiais, kuriuos surenka tarpininkai.

Kuo Agroclear sistema geresnė už kitas prekybos platformas?

Esame technologijų įmonė ir visada tokia liksime. Mūsų misija – tobulinti pasiūlos ir paklausos tinklą. Pavyzdžiui, kai 500 tonų I-os klasės kviečių, kurių pardavimo kaina – 170 eurų už toną, yra parduodami už 85 000 eurų, tik pirkėjo prašome sumokėti 250 eurų administravimo mokestį (t.y. 50 euro centų už toną). Pardavėjas visada gali naudotis Agroclear platforma nemokamai. Mūsų konkurentai tokias paslaugas apmokestina procentiniu mokesčiu, kurio dydis svyruoja nuo 255 iki 1700 eurų. Šį mokestį privalo sumokėti ir pirkėjai, ir pardavėjai. Mūsų manymu, tai nėra teisinga. Plačiau sužinoję apie mūsų platformos naudojimą ir siekdami dar labiau mažinti kainas, netgi siūlysime mėnesinį ir (arba) metinį abonentinį mokestį.

Agro clear