Esame čia dėl Jūsų

Paprasta susisiekti su mūsų specialistais, kurie Jums padės ir patars: klauskite, kaip užsiregistruoti, visus nesklandumus tiesiogiai aptarkite su Klientų pagalbos komanda. Taip pat čia rasite reikiamus dokumentus.

Incoterms
D.U.K.
Ar saugūs mūsų duomenys?

Į šį klausimą atsakymas pateiktas mūsų puslapyje apie kainodarą. Visi duomenų bazėje saugomi duomenys yra suskirstyti į dalis. Visi pradiniai duomenys patikrinti ir apsaugoti nuo pašalinių intervencijų. Registracijos formose pateikti duomenys perduodami taikant https protokolą. Mūsų serveriai yra apsaugoti ir veikia stabiliai. Trumpai tariant, NĖRA tiesioginių nuorodų į Jūsų duomenis.

Ar saugu prekiauti prisijungus prie platformos?

Taip. Prieš suteikdami leidimą prisijungti prie platformos, patikriname kiekvieną vartotoją. Ir toliau stiprinsime saugumą bei užtikrinsime saugią vietą prekybai.

Ar sutartys lanksčiai keičiamos?

Sutartys nėra lanksčiai keičiamos. Pakeitimus galite daryti derybų metu, iki mums parengiant Jums skirtas sutartis. Parengtos sutartys jau negali būti keičiamos. Jos įsigalioja tik tada, kai Jūs jas pasirašote.

Ar per Agroclear sudarytos sutartys privalomos vykdyti?

Taip. Ranka arba elektroniniu parašu pasirašytos sutartys yra galiojančios pagal įstatymą ir privalomos vykdyti. Pakeitimus sutartyse galima daryti tik jose nurodytomis sąlygomis, dėl kurių yra iš anksto susitarusios visos sutartis pasirašiusios šalys.

Kaip tvarkote sutartis?

Sutartis parengiame automatiniu būdu kiekvienam skelbimų tipui. Jos yra patalpintos skyriuje "mano paskyra" ir sukurtos vartotojams veikiant Agroclear platformoje bei sudarant sandorius.

Kaip žinoti, ar kiti vartotojai yra patikimi?

Labai stengiamės užtikrinti, kad visų vartotojų veiksmai platformoje atitiktų aukščiausius kokybės standartus. Kiekvienam pirkėjui ir pardavėjui patvirtiname prisijungimą tik trečiosioms šalims patvirtinus jų patikimumą.

Kaip galiu ištrinti savo paskyrą?

Gerbiame Jūsų privatumą ir atitinkame visus reikalavimus pagal Europos Sąjungos reglamentus dėl Bendrojo duomenų apsaugos reglamento (BDAR). Susisiekite su mumis elektroninio pašto adresu info@agroclear.com ir mes Jums padėsime ištrinti Jūsų paskyrą. Prašome įsitikinti, kad esate pilnai atsiskaitę su Portalu, nes Jūsų paskyrą ištrinsime tik tokiu atveju, kai pilnai įvykdysite visus įsipareigojimus, kaip nurodyta Naudotojo sutartyje.

Kokiu būdu būtų galima atnaujinti skelbimus?

Skelbimai, kurių galiojimo laikas pasibaigia, Jūsų paskyroje bus pasiekiami dar 7 dienas pasibaigus jų galiojimui. Skelbimus, kurių galiojimo laikas baigėsi, galite rasti Mano skelbimai skiltyje ir nustatyti pageidaujamą naują galiojimo datą. Nesijaudinkite, jeigu neatnaujinote savo skelbimo per suteiktą pratęsimo laikotarpį. Bet kada galite įdėti naują skelbimą.

Kodėl komisinį mokestį moka tik pirkėjas?

Paprasčiausiai manome, kad neteisinga apmokestinti pardavėją. Jeigu esate pardavėjas, tikimės, kad ši lengvata suteiks Jums tam tikrų privalumų derybų metu ir parduodant savo prekes.

Ar platformos vartotojui garantuojamas apmokėjimas?

Pagal įstatymą platformoje sudarytos sutartys yra privalomos vykdyti. Todėl nesėkmės atveju visada padėsime, nes rekomenduosime konsultuojančius teisininkus, padėsime į juos kreiptis ir išspręsti problemą.

Agro clear