Savaitės naujienų apžvalga 2019 03 12

2019 kovo 12

Praeitą savaitę kainos krito dar labiau. Prie to daugiausia prisidėjo Europoje prasidėjusi sėja.

 

COCERAL (Europos asociacija, atsakinga už prekybą javais, ryžiais, pašarais, aliejiniais augalais, alyvuogių aliejumi, aliejumi ir riebalais bei žemės ūkio produkcija) prognozuoja, kad šiemet planuojamas derlius bus didesnis nei pernai. Didžiausia to priežastis žemas praėjusių metų derlius dėl sausros. Praeitų metų bendras derlius Europoje siekė 280,2 mln. t, o šiemet prognozuojamas 298,5 mln. t. Tai – net 6,5 % padidėjimas. Dėl didesnio sėjamo kiekio ir geresnių orų prognozių, pagrindinis didėjimas prognozuojamas kviečių ir miežių kultūroms. COCERAL analitikai prognozuoja, kad kukurūzų derlius išliks labai panašus, tai yra maždaug 61 mln. t (kai 2018 metais buvo 60,3 mln. t). Visą COCERAL prognozę angliškai peržiūrėkite čia.

 

FinanceAgri išlieka nuomonės, kad kainos artimiausiu metu nekils tol, kol kaina nesugrįš į 10 paskutinių dienų vidurkį, kuris šiai dienai siekia 186€. Taip pat rekomenduojama laikytis nuomonės, kad ilgesnio laikotarpio kainų pakilimas galimas tik tada, kai kainos perkops 187,5 € ribą.

 

Kainų pokyčiai:

 

Praeitos savaitės kainų apžvalgą galite skaityti čia.

Jeigu turite pastabų ar pasiūlymų: deividas@agroclear.com | Agroclear.com

____________________

Negaiškite laiko nereikalingiems kontraktams ir skambučiams dėl jų. Kviečiame užsiregistruoti Agroclear platformoje, kurioje jau daugiau nei 300 ūkininkų bei agro įmonių perka ir parduoda trąšas, grūdus ir pašarus! Registracija čia: https://www.agroclear.com/trade/registracija/

 

Agro clear