Savaitės naujienų apžvalga 2019 03 26

2019 kovo 25

Anot BlackSeaGrain, Rusijos kviečių eksporto kainos ir toliau smunka. Įvairiuose uostuose FOB sąlygomis supirkimo kaina krito nuo 2,65 EUR/t iki 4,5 EUR/t (3-5$/MT).

 

Pastarąjį mėnesį Rusijos kviečių (12,5% proteino) kaina krito maždaug 17,5 EUR/t. (20$/MT) tai žemiausia kaina per pastaruosius tris mėnesius.
Kaip ir anksčiau, kainos Rusijoje krito dėl pasaulinių kainų kritimo bei dėl paklausos nebuvimo nekonkurencingai Rusijos pasiūlai. Svarbu ir tai, kad vietinės rinkos kainos Rusijoje taip pat krinta. Praeitą savaitę vidinės rinkos kaina krito dar apie 200 RUB/t (2,74 Eur/t). Sandorių skaičius taip pat nedidėja.

 

TheGlobeandmail naujienose skelbiama, kad Kinija pradėjo riboti Kanadietiškų rapsų, kviečių, pupų bei linų importą dėl Huawei vadovo sulaikymo. Bendra įtampa ir toliau kyla, tačiau apie konkrečias ekonomines pasekmes ir rinkų pokyčius dar neskelbiama.

 

 

Kainų pokyčiai:

Lietuvoje: 

Praeitos savaitės kainų apžvalgą galite skaityti čia.

Jeigu turite pastabų ar pasiūlymų: deividas@agroclear.com | Agroclear.com

____________________

Negaiškite laiko nereikalingiems kontraktams ir skambučiams dėl jų. Kviečiame užsiregistruoti Agroclear platformoje, kurioje jau daugiau nei 350 ūkininkų bei agro įmonių perka ir parduoda trąšas, grūdus ir pašarus! Registracija čia: https://www.agroclear.com/trade/registracija/

Agro clear