Savaitės naujienų apžvalga 2019 04 10

2019 balandžio 10

Kas mėnesinė JAV analitikų pasaulinės pasiūlos ir paklausos prognozė (angliškai skaitykite čia – WASDE) rinkose dažniausiai gan stipriai supurto kainas , tačiau šįsyk taip nenutiko. Po analizės tiek kukurūzų tiek sojos pupelių kainos rinkoje išliko stabilios, o dėl šiek tiek padidinto kviečių atsargų kiekio, jų kainos  krito ~1%. 

 

 Taip pat verta paminėti ir tai, kad WASDE analizėje analitikai prognozuoja 200 mln. bušelių (5,600,000 t) didesnį kukurūzų kiekį metų galui, viso 1,035 mlrd. bušelių (~29 mln. t). Tačiau manoma, kad kukurūzų kaina neturėtų kisti lyginant su 2018 metais. 

 

Anot analitikų kviečių metų galo atsargos taip pat turėtų būti didesnės 32 mln. bušelių (896 000 t)  nei manyta iki šiol. Kitaip nei kukurūzams, kviečiams prognozuojamas nežymus kainos kilimas (CBOT rinkoje).  

  

Daugiau informacijos apie WASDE analizę skelbsime artimiausiu metu, tam, kad sužinotumėte naujausias prognozes, kviečiame sekti mus Facebooke 

Kainų pokyčiai: 

 

 

 

Praeitos savaitės kainų apžvalgą galite skaityti čia.

Jeigu turite pastabų ar pasiūlymų: deividas@agroclear.com | Agroclear.com

____________________

Negaiškite laiko nereikalingiems kontraktams ir skambučiams dėl jų. Kviečiame užsiregistruoti Agroclear platformoje, kurioje jau daugiau nei 350 ūkininkų bei agro įmonių perka ir parduoda trąšas, grūdus ir pašarus! Registracija čia: https://www.agroclear.com/trade/registracija/

 

Agro clear