Savaitės naujienų apžvalga 2019 04 16

2019 balandžio 16

Šiuo metu panašu, kad dėl praeitos savaitės USDA naujienų (daugiau apie tai čia)  tarptautinėse rinkose kainos nesiruošia dramatiškiems pokyčiams.  Tačiau Lietuvoje, po didelių grūdų supirkimų kovo mėnesį, balandį kiekiai ėmė mažėti, todėl ir sumažėjo supirkimo kaina. (Žiūrėti ŽŪIKVC lenteles žemiau).  Vien kviečių supirkimo kaina Lietuvoje nuo kovo 13 savaitės iki 14 krito nuo 200,72 EUR/t  iki 189,36 EUR/t. 

 

Kol Lietuvoje pradedama nerimauti dėl per sauso oro, Ukragroconsult praneša, kad nors ir pastaruoju metu Ukrainoje drėgmės lygis taip pat žemas, tačiau dirva dar pakankinamai drėgna ir žieminiai augalai vis dar išlieka geros – pakankamai geros būklės. Tačiau, jei sausas oras laikysis ir toliau, ateityje galima tikėtis ir daug prastesnės jų būklės. 

 

Tarptautinių rinkų kainų pokyčiai: 

Lietuviškų kainų ir kiekių pokyčiai: 

 

 

 

Praeitos savaitės kainų apžvalgą galite skaityti čia.

Jeigu turite pastabų ar pasiūlymų: deividas@agroclear.com | Agroclear.com

____________________

Negaiškite laiko nereikalingiems kontraktams ir skambučiams dėl jų. Kviečiame užsiregistruoti Agroclear platformoje, kurioje jau daugiau nei 350 ūkininkų bei agro įmonių perka ir parduoda trąšas, grūdus ir pašarus! Registracija čia: https://www.agroclear.com/trade/registracija/

 

Agro clear