Žemės ūkis kitu kampu: skaitmeninė augalininkystė

2019 sausio 25

Agroclear – nepriklausoma alternatyvi prekybos platforma agroverslams – tęsia savo renginių ciklą, pavadinimu – „Žemės Ūkis Kitu Kampu“. Šįsyk renginį organizuojame bendradarbiaujant su Agricon skaitmeninės augalininkystės profesionalų komanda.

 

Todėl visus neabejingus žemės ūkiui kviečiame atvykti į Šiaulius, kur pristatysime aktualiausias agro technologijų rinkos tendencijas bei moderniausius skaitmeninės augalininkystės principus.

 

Viso renginių ciklo tikslas – plėsti Lietuvos ūkininkų žinias ir supažindinti juos su pasaulinėmis agro rinkų tendencijomis bei inovacijomis. Siekiame sukurti bendruomenę, kuri nepriklausomai nuo trečiųjų asmenų galėtų ne tik efektyviai ūkininkauti, bet ir turėtų pakankamai žinių, kad galėtų patys konkurencingai prekiauti su galutiniais supirkėjais. Kaskart kartu su savo srities specialistais aptarsime Jums rūpimus klausimus.

 

Pirmųjų renginių akimirkas ir vaizdo įrašą galite pamatyti čia. O į ketvirtąjį seminarą kviečiame atvykti vasario 8 d. adresu Plento g. 13, Toliočių k., Šiaulių raj. užeigoje „Smakų smakas“.

 

Renginys nemokamas. Visus atvykusius vaišinsime kava ir užkandžiais.

 

Dėl riboto vietų skaičiaus – būtina registracija čia: https://events.agroclear.com/skaitmenine_augalininkyste

 

Renginio programa:

 

10:30 Registracija

11:00 Marius Kazlauskas: efektyvus azoto tręšimas kintama norma

11:45 Darius Slavinskas: kalkinimo reikšmė ir kalkinimo produktai

12:30 Tautgirdas Budrys: alternatyvi prekybos platforma – Agroclear.com

13:15 Klausimai prie kavos

 

Kviečiame išbandyti mūsų platformą, jei dar nesate narys – suskubkite užsiregistruoti čia !

Agro clear